| Brand | QNAP |
|---|---|
| Manufacturer | QNAP |
| Model | QM2-2P-344A |
| Product Dimensions | 20.32 x 12.7 x 20.32 cm; 280 g |
| Item model number | QM2-2P-344A |
| Hardware Interface | PCIE x 4 |
| Mounting Hardware | QM2-2P-344A |
| Number of items | 1 |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Manufacturer | QNAP |
| Item Weight | 280 g |
18 people are viewing this right now
Hurry Up! Only Few Left in Stock!
24 - 48hrs
In Stock
QNAP0081
qnap
QM2-2P-344A



