| Brand | QNAP |
|---|---|
| Manufacturer | QNAP |
| Model | QM2 2P 384A |
| Product Dimensions | 20.32 x 12.7 x 7.62 cm; 285.76 g |
| Item model number | QM2 2P 384A |
| Hardware Interface | PCI |
| Compatible Devices | Desktop |
| Mounting Hardware | QM2-2P-384A |
| Number of items | 1 |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Manufacturer | QNAP |
| Item Weight | 286 g |
17 people are viewing this right now
Hurry Up! Only Few Left in Stock!
24 - 48hrs
In Stock
QNAP0082
qnap
QM2-2P-384A



