19 people are viewing this right now
Hurry Up! Only Few Left in Stock!
24 - 48hrs
In Stock
104335
zebronics
19 people are viewing this right now
Hurry Up! Only Few Left in Stock!
24 - 48hrs
In Stock
104335
zebronics
| Total page yield | 2000 pages / Cartridge |
| Compatible Printers | H LJ P1007/P1008/P1106/P1108 H LJ Pro M202dw/M1136/1213nf/ M126a/M1218nfs MFP/M126nw/M128fp/ M128fn/M128fw/M226dw/M226dn |
| Cartridge Color | Black |
| Operating Temperature Range | 15~32℃ |
| Storage Temperature Range | -25~40℃ |
| Operating Humidity Range | 20~80% |
| Non-Operating Humidity Range | 30~93% |
| Noise level | ≤58dB |
| Product Dimension (W x D x H) | 30 x 9 x 9.7 cm |
| Package Dimension (W x D x H) | |
| Net Weight | 552 g |
| Country of Origin | People’s Republic of China |
| Package Contents | |
| ZEB-LPC88A | 1U |
| QR Code Guide | 1U |
All orders are processed within 1-3 business days. Orders are not shipped or delivered on weekends or holidays. If we are experiencing a high volume of orders, shipments may be delayed by a few days. Please allow additional days in transit for delivery. If there will be a significant delay in shipment of your order, we will contact you via email or telephone.
Shipping charges for your order will be calculated and displayed at checkout. Delivery delays can occasionally occur.
You will receive a Shipment Confirmation email once your order has shipped containing your tracking number(s). The tracking number will be active within 24 hours.
Vishal Peripherals is liable for any products damaged or lost during shipping. If you received your order damaged, please take the video of unboxing and share through mail at support1@vishalperipherals.com.
Wishlist is empty.